Bayburt Belediye Meclisi, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri’nin ardından ilk toplantısını Belediye Başkanı Mete Memiş başkanlığında gerçekleştirdi. Toplantıda, Belediye Başkan Yardımcısı, Meclis Başkan Vekili, encümen ve komisyon üyeleri seçildi. Başkan Memiş, yeni dönemin ilin gelişimi ve yaşam standardının yükselmesi için zorlu bir süreç olacağını belirterek, ekip olarak en iyisini yapmak için yoğun çalışmalar yapacaklarını ifade etti.