Özcan Deniz: ‘Asmalı Konak’ ile bir coğrafyanın kaderi değişti!

‘Büyü’, ‘Dürüye’nin Güğümleri’ ve ‘Asmalı Konak’ gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu İpek Tuzcuoğlu’nun şiir ve aforizmalarını yazdığı aşk şiirleri kitabı ‘Yarım’ın lansmanı, önceki gün Maslak’ta gerçekleşti.

Gaia N Uranos kıyafetiyle göz kamaştıran Tuzcuoğlu, kitapta yer alan şiirlerden seçtiklerini ‘Safir’ dizisinde birlikte rol aldığı İlhan Şen ve Erkan Bektaş ile birlikte seslendirdi. Tuzcuoğlu, Şen ve Bektaş birlikte kamera karşısına geçti.

‘ASMALI KONAK’ OYUNCULARI DESTEĞE GELDİ

2002’de ATV ekranlarında yayınlanmaya başlayan ‘Asmalı Konak’ dizisinin oyuncuları Özcan Deniz, Goncagül Sunar ve Eylem Yıldız da İpek Tuzcuoğlu’na destek verdi.

‘Asmalı Konak’tan bahseden Deniz, “Orası acayip bir yer. Oranın büyüsü var. Sonra gittim ama değişmiş. Şimdi turistik bir yer haline gelmiş. Orada çekilen bir iş kalitesi ne olursa olsun tutuyor. Bizim diziyle bir coğrafyanın kaderi değişti” dedi.

“AİLEMİN YÜZDDE 90’I KADINDI”

Deniz, “Kadınlar tarafından çok seviliyorsunuz, bunu nasıl başarıyorsunuz? Kadın grubuyla büyümenin etkisi var mı?” sorusuna; “Ailemin yüzde 90’ı kadındı. Kadına karşı davranışla ilgili ayrı bir ayrılacağım var” yanıtını verdi.

Araya giren Tuzcuoğlu, “Nasıl Ajda Pekkan kadınlardaysa, Özcan Deniz de zamansız bir adam” derken; Deniz ise “Sahne dinç tutuyor. Sahnede 15-20 yaşına düşüyorum. Kendime getiriyor. Kendimi ekstra da yormuyorum. Samar bana iyi bakıyor” karşılığını verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir